USŁUGI

W naszym wykonaniu Catering to nie tylko zapewnienie dań na ciepło oraz zimno, napoi i wszelkich alkoholi, ale również sposób podania i serwis, dlatego w ofercie proponujemy również obsługę gastronomiczną: kelnerską lub hostess ze współpracującej z nami agencji.

Mamy doświadczenie w organizowaniu przerw kawowych, obiadowych, poczęstunków podczas konferencji, w trakcie szkoleń i spotkań biznesowych, firmowych, specjalnych posiłków dla pracowników, imprez plenerowych, grillowych, okolicznościowych spotkań rodzinnych – urodzin, imienin, Komunii Św., a także przyjęć wydawanych bez specjalnych okazji. Możemy również zaproponować menu świąteczne – wigilijne oraz wielkanocne.

Dania serwujemy na pełnej zastawie porcelanowej w otoczeniu kompletnego wystroju – obrusów wraz z dekoracjami, skertingami i draperiami. Na życzenie klienta możemy użyć także zastawy jednorazowej.

Firmom, które muszą zapewnić swoim pracownikom wyżywienie, proponujemy usługę dostarczania posiłków wg skomponowanego menu w pojemnikach termo wraz ze sztućcami do biur, stoczni, na place budowy.

Posiadamy duże zaplecze własnego sprzęty cateringowego m. in.:

  • 3 auta dostawcze typu chłodnia
  • pełną zastawę porcelanową do obsługi imprez do 1000 osób
  • szeroki wybór dekoracji i tkanin (obrusy, draperie, skirtingi)
  • namioty, ławy, paraosle, rollbary do obsługi imprez plenerowych
  • stoły bufetowe, stoliki koktajlowe

Oferujemy także wynajem sprzętu cateringowego takiego jak: podgrzewacze, termosy, szklanki, kieliszki, półmiski, talerze, filiżanki i wiele wiele więcej…

Jeżeli jest coś, czego tutaj nie wymieniliśmy, a Ty tego potrzebujesz- prosimy o kontakt, a na pewno stworzymy odpowiednią ofertę!